Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Počasí

Pátek Skoro jasno 29/17 °C
Sobota Polojasno 29/17 °C
Neděle Polojasno 29/18 °C
Pondělí Polojasno 27/18 °C

Drobečková navigace

Úvod > Okolí obce > Akce.cz

Akce.cz


Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

Místo
Musilova 407, Husovice, 61400 Brno
Datum konání

Společenství Josefa Zezulky. Hledáš? Ve svém tichu? Všichni hledáme cestu poznání a moudrosti. Tomáš Pfeiffer nese pro Tebe myšlenky a vedení přinašeče. Chceš-li filosofii Bytí, navštiv přednášku. Možná, že nastal čas, jsi svobodný.

Více

The Plastic People of the Universe

Datum konání
Typ

The Plastic People of the Universe (Janíček, Brabenec, Kvasnička, Judl, Babka) opět ve Staré Pekárně!Legendární kapela podruhé na maličkém pekárenském pódiu. V roce 2018 skupina oslavila 50 let od svého založení. Josef Janíček - klávesy, zpěv Vratislav Brabenec - saxofon, klarinet, zpěv Jaroslav Kvasnička - bicí Johnny Judl jr. - baskytara, zpěv David Babka – kytara (sestava od roku 2016)

Více

Muzika s vůní botanické zahrádky

Datum konání
Typ

MUZIKA S VŮNÍ BOTANICKÉ ZAHRÁDKY: RNDr. Václav Větvička + Antikvartet Dušana Vančury + host: kytarista Jiří Holoubek

Více

Zlatá Tour 2020 - Brno (Melodka)

Datum konání
Typ

Vyrážíme na samostatnou mini šňůru k naší nové Zlaté desce! Buď u toho a roztočme to na Melodce na maximum! :) VSTUPENKY: Kupuj na GoOut: http://bit.ly/civilka-melodka-2020 SUPPORT: - Disonant Mladá nadějná partička z Brna hrající hard/alternative rock. Za rok svého aktivního působení kluci vydali svůj první klip a válcují ostatní v soubojích kapel. Zatím si budují povědomí pouze napříč Brnem, ale není doba daleká, kdy bude jejich jméno na velkých festivalech. Doraž včas a poznej jejich energii a zapálení!" - Foolish Four Kluci, kteří zatím obráží brněnské open-mic sessions a dohodli se, že se dají dohromady, aby vystoupili naší na klubový akci. Jejich první vystoupení si nenech ujít, už se prostě nemůže nikdy opakovat! PŘIDEJ SI NÁS: - www.facebook.com/CivilniObrana - www.instagram.com/civilniobrana - www.youtube.com/user/civilniobrana - http://bit.ly/civilka_na_spotify

Více

sKat! FOLK-ROCK bez žánrových předsudků

Datum konání
Typ

Koncert kapely sKat!, která vás zaujme chytlavými melodiemi, neotřelými texty i skvělými výkony hudebníků. Jako host vystoupí sdružení Kat&Combo: violoncello (Pavel Šabacký, koncertní mistr Filharmonie Brno), baskytara (Leo Javora, legenda), klávesy (Michal Jaborník, machr) a Kateřina Mrázková (pachatelka úplně všeho). Při této příležitosti nezapomeňte požádat na baru o namíchání tématických koktejlů s názvy sKat! a Kat&Combo! Těšíme se na Vás.

Více

Datum konání
Typ

Více

Blaze Bayley: Tenth Dimension Tour 2020

Datum konání
Typ

Legenda a ikona heavy metalu, bývalý zpěvák Iron Maiden BLAZE BAYLEY zavítá opět na Melodku! Tentokrát v rámci Tenth Dimension Tour 2020. Spolu s ním se jako speciální host zahraje Luke Appelton, člen ICED EARTH a ABSOLVA. Bouřlivák Blaze Bayley zahájil svou profesionální kariéru v roce 1984 jako frontman kapely Wolfsbane, se kterou vyprodukoval celkem pět alb. V roce 1994 nahradil Bruce Dickinsona v řadách legendárních Iron Maiden. S těmi nahrál dvě alba a po návratu Dickinsona v roce 1999 se vydal na sólovou dráhu. Na svém kontě má kromě řady studiových i živých CD i DVD též spolupráci s množstvím jiných umělců. Jeho posledním počinem je album je poslední album trilogie Infinite Entanglement: The Redemption of William Black.

Více

7. 8. Lada

Zítra: Soběslav

Návštěvnost stránek

137586