Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Počasí

Úterý Polojasno 12/3 °C
Středa Oblačno 12/7 °C
Čtvrtek Jasno 13/6 °C
Pátek Polojasno 12/8 °C

Drobečková navigace

Úvod > Okolí obce > Akce.cz

Akce.cz


SMOKIE - The Symphony Tour 2020

Datum konání
Typ

Tipsport ArénaFP PRO Vám přináší legendu legend hudební historie, britskou skupinu, SMOKIE. SMOKIE zahrají své největší hity ve velkolepé show se symfonickým orchestrem v rámci THE SYMPHONY TOUR 2020. Skladby jako Living Next Door To Alice, Needles And Pins, Oh Carol, I'll Meet You At Midnight či Wild Wild Angels se už dávno staly nesmrtelnými.

Více

Dan Vertígo s kapelou, EVOLET

Datum konání
Typ

Dan Vertígo s kapelou www.danvertigo.cz EVOLET https://bandzone.cz/evoletmusic bližší info soon

Více

Rockový večírek se Souperman

Datum konání
Typ

Hendrix, Kravitz, Bonamassa, Faith No More ..., ale taky všechny hity co znáte z rádia od Souperman... a pokud budete pořádně skákat a tančit, tak uslyšíte i Stevieho Wondera a Michaela Jacksona v rockové úpravě!

Více

Folkový Oříšek

Datum konání
Typ

23. ročník festivalu akustických folkových kapel. A jako bonus oslava třiceti let existence Ořešáku. :-)

Více

Necnon Mortuss & Let Them Burn mini tour 2020 | Podzimní metal v Unleaded Coffee

Datum konání
Typ

Poslední zastávka Necnon Mortuss a Let Them Burn na mini tour 2020. Tentokrát po boku s fenomenálními Tisíc let od ráje a nářezem Soul Massacre. Necnon Mortuss / death metal / Neratovice, Praha, Ústí nad Labem https://bandzone.cz/necnonmortuss Let Them Burn / melodic death metal / Praha https://bandzone.cz/letthemburn Tisíc let od ráje / black doom metal / Brno https://bandzone.cz/tisicletodraje Soul Massacre / death metal / Havířov https://bandzone.cz/soulmassacre sobota 7.11.2020 Unleaded Coffee Hybešova 437/46, 602 00 Brno-střed-Staré Brno https://www.facebook.com/unleadedcoffee/ http://unleadedcoffee.cz/

Více

Filmová gleeshow: First Smile & Eliška Urbanová

Datum konání
Typ

O akci Brno čeká další repríza úspěšného koncertu těch nejslavnějších filmových hitů nastudovaných pevěcko-tanečním seskupením First Smile v žánru glee. Můžete se těšit na: - mladé zpěváky a tanečníky plné energie - živý zpěv sólistů a sboru - živou kapelu - nové obsazení a noví sólisté - dechberoucí choreografie - dosud neslyšené aranže všech písní - světelnou show - hity Eye of The Tiger, Can You Feel The Love Tonight, This Is Me a další! - A to vše za přítomnosti speciálního hosta: Eliška Urbanová - finalistka soutěže The Voice Česko Slovensko 2019! ​O First Smile: First Smile je skupina mladých lidí zpívající vlastní úpravy populárních, rockových i muzikálových písní doprovázené choreografiemi. V rámci ČR je jediným tělesem, které se tomuto žánru, zvanému glee, věnuje. Snaha přenést originální formát z Anglie a Ameriky do ČR trvá již od roku 2013, kdy First Smile vznikl. Od klasických sborů se glee liší především podporou zpěvákovy individuality, a zároveň dává prostor vyjádřit taneční i pěvecké schopnosti také v rámci skupiny. V minulosti uvedl úpravy klasických i současných hitů, např. Numb, Counting Stars, Bohemian Rhapsody, Somebody to Love, Summer Nights z muzikálu Pomáda, Amerika z muzikálu West Side Story nebo Lady Gaga mashup... Na kontě má i autorskou píseň Bridgebreaker a autorský muzikál Hlubina od Arin Dvořákové. Nejvíce se First Smile soustředí na koncepční projekty zvané gleeshow. Takový koncert je pak písněmi dramaturgicky provázán, vtáhne diváka do děje a předá mu nejen hudebně-taneční zážitek. A jeden takový projekt – Filmovou gleeshow – zažil v dubnu a říjnu 2019 velký úspěch a proto neváhejte a kupte si lístky na reprízy! Eliška Urbanová & Soul Ožil Kapela Soul Ožil vznikla na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. Věnuje se převážně žánru soul a funk. Rytmus a harmonii drží rytmické sekce, čtyři dechové nástroje dodávají tu správnoiu energii a nad tím vším dominuje skvělý hlas Elišky Urbanové! https://www.smsticket.cz/vstupenky/22159-filmova-gleeshow-first-smile-eliska-urbanova

Více

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

Místo
Musilova 407, Husovice, 61400 Brno
Datum konání

Společenství Josefa Zezulky. Hledáš? Ve svém tichu? Všichni hledáme cestu poznání a moudrosti. Tomáš Pfeiffer nese pro Tebe myšlenky a vedení přinašeče. Chceš-li filosofii Bytí, navštiv přednášku. Možná, že nastal čas, jsi svobodný.

Více

20. 10. Vendelín

Zítra: Brigita

Aktuality

Návštěvnost stránek

139988