Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Počasí

Pátek Zataženo 1/-1 °C
Sobota Skoro jasno 3/0 °C
Neděle Oblačno 3/-1 °C
Pondělí Jasno 1/-3 °C

Drobečková navigace

Úvod > Okolí obce > Akce.cz

Akce.cz


Diskrétní výklad karet s kartářkou Schery

Znáte mě z medií TV.Prima Love,EZO.TV a Harmonie.Odpovím na Vaše otázky,jak zvládat obtížné životní situace a osobní problémy spojené se vztahy,rodinnou,prací,alternativní rady i o víkendech a svátcích.Věštění také telefonem na osobní telef.číslo.Cena-dohoda.

Více

BOMBY NA NITRU no.4

Datum konání
Typ

každoročný zraz milovníkov brutálnej muziky a vyznávačov kultúri smrti.

Více

MOKOŠ Fest IV

Datum konání
Typ

Čtvrtý ročník slovanského folk-metalu na oslavu bohyně podzimu Mokoši. Tentokrát to bude v brněnském klubu Favál, kde je více místa jak pro sedění, tak především pro tolik populární "kotel". Lístky si můžete objednat za zvýhodněnou cenu 200 Kč, v listopadu a na místě pak za 250 Kč. Parkování je bezproblémové a dostupnost MHD perfektní.

Více

LuckySings - Back at Melodka

Datum konání
Typ

Originální zpěvák, který vychází z afrického popu, blues a soulu a přidává vlivy folku, rocku, R&B a jazzu, se vrací do klubu Melodka!Lucky se jako umělec vypracoval sám – bez cizí pomoci a jen s ohromnou porcí talentu. Od amatérského rapování přešel ke zpěvu a namísto básní začal psát písně. V roce 2016 dal dohromady skupinu LuckySings, o dva roky později se objevil v soutěži Česko Slovensko Má Talent. V témže roce se stal také frontmanem indie kapely Where Are We Now, se kterou vystoupil na významných hudebních festivalech jako Colours of Ostrava, Rock for People či Sázavafest. A jako sólový zpěvák tento rok vydal nové album Roadside Vagabond. Prodej lístků na koncert si můžete začít kupovat online.----A unique singer, who is rooted in African pop, blues and soul adding influences of folk, rock, R&B and jazz, is returning to MelodkaLucky developed himself as an artist - without any help, only with a huge amount of talent. He switched from amateur rap to singing and began writing songs instead of poems. In 2016 he put together the band LuckySings, two years later he appeared in the competition Česko Slovensko Má Talent. In the same year, he also became the frontman of the indie band Where Are We Now, with which he performed at major music festivals such as Colors of Ostrava, Rock for People and Sázavafest. And as a solo singer, he released his new album Roadside Vagabond this year. You can start buying concert tickets online. 

Více

BARS & MELODY

Datum konání
Typ

Britské pěvecké a raperské duo Bars a Melody, účastníci osmé série Británie má talent, vystoupilo v pražské premiéře v lednu 2018 i 1. května 2019. Zahráli i v Brně  teď se k nám po roce vráti. Bars and Melody jsou opět ve studiu a přijedou se pochlubit s novými písničkami a zbrusu novou šou.  Obsahem VIP je střetnutí a foto s BAM, VIP šňůrky na krk s backstage pasem, BAM náramek a BAM Chocolate. Při každé show jeden náhodný výherce najde v čokoládě černý lístek, který jemu a příteli umožní setkat se s kapelou ještě jednou a získat další zážitek a fotografie. Obsahem PLATINUM VIP bude všechno uvedené výše plus hodinu dříve vstup na pokec s kapelou a shlédnutí zvukové zkoušky. Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarmapro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěnrezervace vstupenek ZTP/P: +420 224 091 439, rezervace@ticketportal.czVstupenky můžete zakoupit též on-line, zaplatit na Internetu a ihned vytisknoutv pohodlí svého domova - HOMEtickets!! Z důvodu nařízení Bezpečnostní rady státu, která vyhlásila dne 12.března 2020 stav nouze a s tím spojený zákaz konání všech akcí s účastí na 30 osob se koncerrty BARS & MELODY přesouvají na nové termíny.   Praha - 27.11.2020 Brno - 28.11.2020 Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. PODPOŘTE UMĚLCE A VŠECHNY, KTEŘÍ PRO VÁS KONCERT PŘIPRAVILI! Ponechte si vstupenky a navštivte show v novém termínu!  

Více

Legendární kapela Brutus v Brně v m13 - nový termín!

Datum konání
Typ

"Nefalšovaný bigbít, na který chodí spodních deset milionů lidí," takhle Brutus charakterizoval nejstarší člen skupiny Sáša Pleska! Skupina vznikla v roce 1966 pod jménem Mandragora v Rakovníku. V době normalizace byla několikrát nucena činnost pozastavit a vždy ji obnovila pod novým názvem (1973 – Elektronik, 1980 – Brutus, 1982 – Kyklop). Po sametové revoluci vystupuje pod názvem Brutus a objíždí se svými čtyřhodinovými, v osmdesátých letech pravidelně šestihodinovými, zábavovými koncerty celou Českou republiku, od sálů velkých měst po sokolovny v zapadlých vesnicích. V roce 1995 skupina hrála ve filmu Indiánské léto Saši Gedeona, podílela se na sitcomu Comeback, kde fragment songu kapely Zdá se mi tvoří jeho znělku a samotní členové skupiny hrají ve dvou jeho dílech. Píseň Gorila zní i ve filmu Jana Prušinovského Okresní přebor. Kapela vystupuje ve filmu Tomáše Svobody Dvě nevěsty a jedna svatba. Brutus tam má několik známých songů a je i vidět několik minut na venkovské tancovačce. Skupina spolupracovala nebo vystupovala např. s legendárními UK Subs, TV Smith, Dr. Feelgood nebo slovenskými Zóna A či No Name. Úzce spolupracují s britskými The Vibrators. www.brutus.cz http://cs.wikipedia.org/wiki/Brutus_(skupina) https://cs-cz.facebook.com/pages/BRUTUS/49428649170?sk=wall

Více

Datum konání
Typ

Více

Mikulášská rocková nadílka

Datum konání
Typ

Netradičně rockově na Mikuláše v tradičním rockovém clubu.

Více

27. 11. Xenie

Zítra: René

Návštěvnost stránek

141158