Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Počasí

Čtvrtek Oblačno až zataženo s občasným deštěm 12/11 °C
Pátek Zataženo 16/10 °C
Sobota Zataženo 20/15 °C
Neděle Skoro jasno 18/12 °C

Drobečková navigace

Úvod > Okolí obce > Akce.cz

Akce.cz


Předchozí 1 3 6 12 17

Diskrétní výklad karet s kartářkou Schery

Znáte mě z medií TV.Prima Love,EZO.TV a Harmonie.Odpovím na Vaše otázky,jak zvládat obtížné životní situace a osobní problémy spojené se vztahy,rodinnou,prací,alternativní rady i o víkendech a svátcích.Věštění také telefonem na osobní telef.číslo.Cena-dohoda.

Více

Info meet-up

Místo
Bratislavská 210, Zábrdovice, 60200 Brno
Datum konání

Zajímá tě, jak se můžeš uplatnit jako dobrovolník/dobrovolnice v brněnských neziskovkách? Jaké příležitosti se ti nabízí? Možností je spousta, jenom si vybrat. Využij možnost konzultovat, co tě zajímá. Pokud se změní situace s vycestováním, máme pro tebe i přehled o zahraničních příležitostech.

Více

8 let klubu Rusty nail

Datum konání
Typ

Vážení 8 let Rusty Nail oslavíme, ať nás limitují počtem nebo zavírací dobou. Přijďte dříve už v 18.00 a těšte se na bluesrockové pecky v podání RVC8 a hostů.

Více

Bambulkyně Dobrodružstvá & Prügelknabe v Bajkazylu

Datum konání
Typ

Bambulkyně Dobrodružstvá je chytlavý, drsný a řádně špinavý rocknroll (punk'n'roll goregrindore), který doprovází naprosto zběsilá nahá šou zpěváka. O kapele mnohde kolují doslova legendy, v některých méně open-minded v klubech si již ani nezahraje...což ovšem neplatí pro Bajkakyl, takže první říjnový pátek můžeš zažít po čertech obscénní večerníček! https://bambulkynedobrodrustva.bandcamp.com/ https://www.youtube.com/watch?v=9MgZbJ-9YBY Další info a support brzy!

Více

Datum konání
Typ

Více

Základy malby – Olejomalba 3. – 4. 10. 2020

Místo
Dvořákova 588, Brno-město, 60200 Brno
Datum konání

Olejomalba je často považována za techniku starých mistrů. Techniku, kterou se dá namalovat téměř cokoliv na tisíc způsobů (z tuby, ředěné, štětcem a jiné). Pigment mícháme s olejem a můžeme tak obdivovat krásnou hladkou konzistenci bez viditelných tahů štětcem a se zářivými barvami.Přijďte s námi nahlédnout do tajů této mistrovské techniky a přiblížit se mistrům malířského světa.Během kurzu si společně s lektorem ukážeme různé techniky práce (alla prima, lazura .. ), projdeme teorii barev, kompozici a používané materiály (i to jaké a kde si koupit).Komu je kurz určen?Všem od 15 do 99 let, kteří chtějí získat základy malby (začátečníci), nebo si své znalosti a dovednosti více prohloubit (pokročilí), odreagovat se, odpočinout si od každodenních povinností a získat nové znalosti.Základní informace o kurzu a cenách:Kurz proběhne v sobotu a v neděli 3. a 4. října, oba dny od 10 do 15 hodin. Kurz je dvoudenní i proto, aby měl každý účastník možnost si od práce odpočinout a olejové barvy, které delší dobu schnou, případně možnost proschnout.Cena kurzu je 1 400 ,-.Na kurz je možné se pomocí registračního formuláře, přihlásit vždy do středy v týdnu před začátkem kurzu. Avšak nezoufejte, pokud jste se rozhodli na kurz přihlásit později (čt, pá před kurzem) – jednoduše mi zavolejte či pošlete email a já vám ráda sdělím, zda se kurz koná a je na něm volné místo :). Email: info@malujemespolu.cz, tel.: 732 356 691.Co na kurz?Na tento kurz jsou potřeba:– Pracovní tričko/zástěru, jelikož budete pracovat s barvou, kterou lze z oblečení špatně vyprat.O dalších pomůckách, které je třeba si na kurz případně přinést vás budeme minimálně týden před kurzem informovat emailem.V našem ateliéru je od nás k dispozici (není tedy třeba si pořizovat vlastní, pokud nebudete tvořit hned i doma) terpentýnový olej, ředidla, různá média, erární barvy pro doplnění chybějících odstínů a štětce – ty jsou však používány všemi účastníky kurzů olejomalby a jsou tedy v odpovídajícím stavu, je proto lepší mít alespoň základní 3 štětce (kulatý malý, větší a jazýček) vlastní a ty pak doplnit štětci z ateliéru.Počet účastníků kurzu je omezen na 8, abychom se vám mohli maximálně věnovat.Kurzem a tedy i technikou malby olejem Vás provede náš nový lektor Milan Hulin.A zde něco o lektorovi: Milan má za sebou studium Zlínské soukromé vyšší odborné školy umění. Hraje na housle, tančí, zpívá, čte, má rád staré umění, z moderních směrů pak expresionismus a ve své tvorbě se aktuálně zabývá folklorními motivy.Těšíme se na vás.

Více

The Ungrateful Crossover Tour - Brno

Datum konání
Typ

Die german bands HERBSTSCHATTEN (black metal) and ONE MORE WORD (modern metal) are going for the first time on tour together. We are happy to present these two bands, which genres are quite different, together one the same tour. The bands will play each show with always changing local supports and international headliner bands, so no show will be like the other. We hope that these mixture of different subgenres will unite metal fans from different genres and will show that the subgenre is not that important, because it is all about metal. For the Concert in Brno the HeathenRock Entertainment in cooperation with ASGAARDIAN EVENTS commited two awesome local support acts.

Více
Předchozí 1 3 6 12 17

1. 10. Igor

Zítra: Olívie, Oliver

Aktuality

Návštěvnost stránek

139373