Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Aktuality > Zájezd na výstavu FLORIA - výstaviště Kroměříž - neděle 6. května 2018

Zájezd na výstavu FLORIA - výstaviště Kroměříž - neděle 6. května 2018Datum konání:
6.5.2018

OBECNÍ  ÚŘAD  ZVE  OBČANY  NA  ZÁJEZD

NA  VÝSTAVU

   KDY?        neděle 06. 05. 2018

   KDE?         Výstaviště Kroměříž

   JAK?          Autobusem – čas odjezdu upřesníme.

   CENA?      Občané hradí cenu vstupenky: 80 Kč

         Dopravu hradí obec.

 

V případě zájmu je nutné se závazně přihlásit a zaplatit v kanceláři obecního úřadu ve Vážanech do pátku  6. 4. 2018.

 

Čekají Vás celkem 4 tematické expozice, které propojí svět květin s historií českých zemí. Vnitřní květinové expozice se zaměří na oslavu 100. výročí od založení Československé republiky, oslavu české státnosti a nejzajímavější historické osobnosti, to vše v netradičním květinovém pojetí. Další dvě tematické květinové expozice budou vytvořeny ve venkovních prostorech výstaviště a nabídnou návštěvníkům florální květinové objekty, které vytvoří profesionální aranžéři.

Návštěvníci se mohou těšit i na bohatý doprovodný program Víkend s Receptářem. Celou akci moderuje Vladimír Vlach, o zahradní poradnu se postará Vladimír Šindelář a hudební doprovodný program obstará Vinš DUO. Zlatým hřebem Víkendu s Receptářem se stane v neděli koncert Marcely Holanové. Pro nejmenší zahradníky je přichystán unikátní Dětský svět Kroměříž s desítkami vnitřních i venkovních zábavních atrakcí.

Nakoupíte zde přísady, květiny, okrasné a ovocné stromy a keře, zahradní nářadí, nábytek a mnoho dalšího pro vaši zahradu nebo dům.