image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Dotazník - rozvoj naší obce v dalších letech

Dotazník - rozvoj naší obce v dalších letechVážení občané,

tento týden obdržíte do vašich poštovních schránek dotazník s názvem "Jak se mi žije v naší obci?". Dotazník vznikl z naší iniciativy, z důvodu změny a přizpůsobení plánů rozvoje v naší obci v dalších letech. Vyjádřením svého názoru tak můžete přispět k využití finančních prostředků obce do oblastí, které byste v naší obci chtěli změnit.

Velice vás prosíme, věnujte chvilku vašeho času vyplnění dotazníku. Jeho vyplněním přispějete ke kvalitnějšímu využití financí naší obcí.

Dotazník můžete odevzdat buď na OÚ Vážany, vložit do poštovní schránky OÚ Vážany u vstupních dveří a nebo vyplnit on-line po naskenování QR kódu na papírovém dotazníku.

Děkujeme.