Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Počasí

Neděle Jasno 18/11 °C
Pondělí Oblačno 19/12 °C
Úterý Skoro jasno 19/11 °C
Středa Skoro jasno 20/11 °C

Drobečková navigace

Úvod > Okolí obce > Akce.cz

Akce.cz


Premier

Datum konání
Typ

Exkluzivní podzimní turné kapely PREMIER, která vletěla na hudební scénu nesmrtelným hitem HROBAŘ.Kapela krom megahitů HROBAŘ, NEJSI, BARVIČKY apod. přijíždí především představit  pecky z nového labelu HLASOLAMY.

Více

Second End – 1999-2019!!!

Datum konání
Typ

20-té výročí kapely, ex-členové, křest nového CD, ...

Více

NoiseNight III: Female Fronted Frenzy @ Brno

Datum konání
Typ

Female Fronted Frenzy - večer ženských extrémních vokálů - čekejte to nejlepší z české metalové female growlers scény! NOCTURNAL PESTILENCE www.facebook.com/NocturnalPestilence http://nocturnalpestilence.bandcamp.com Blackmetalová parta z Prahy v čele s Alenou si od svýho založení v roce 2010 vydobyla neochvějnou pozici na metalový scéně. V roce 2018 vydali album "Fire & Shade" a vy se můžete těšit na exkluzivní temnou smršť metalu kombinovanou s melodickym vokálem! Towards the Sun http://youtu.be/bJbu_-_9FDE ENNOIA www.facebook.com/EnnoiaOfficial http://ennoiaofficial.bandcamp.com Metalcore s deathovym feelingem přijede až z Ostravy představit Ennoia v čele s Terry. Nenechte si ujít první koncert parádní kapely Ennoia v Praze! Third Eye http://youtu.be/02X2Egq2jbQ STAY DOWN www.staydownband.com www.facebook.com/StayDownOfficial Fanouškům MC/HC zaplesá srdce radostí, protože tahle banda v čele s Jane rozhodně tenhle žánr ovládá skvěle! I když kapela vznikla teprve nedavno (v roce 2017), stihla toho už hodně a dokazuje, že v metalovym světě má svý právoplatný místo. The Last Pain http://youtu.be/MAEermpLPkE NOISEBLEED www.facebook.com/noisebleedCZ http://noisebleedcz.bandcamp.com Metalcore-djent s nádechem melodeathu - to jsou Noisebleed v čele s Evou. V roce 2018 vydali debut "Asymbiosis" a v současné době chystají druhou placku s výraznym nakročenim do deathcoru. Masakr, kterej chcete vidět na živo! Awake http://youtu.be/oe9NIWBw1-k Start: 18:00 / Vstup: 150,- Kč Klub Melodka, Brno www.melodka.cz www.facebook.com/Melodka.cz

Více

Křest 3. CD Bloody Mary

Datum konání
Typ

Křest nového CD kapely Bloody Mary s mnoha hosty.

Více

Benefit

Datum konání
Typ

Tradiční bluegrass z Brna a okolí

Více

Dooušek & Tana Na Věčnosti

Datum konání
Typ

Srdečně zveme na Věčnost. Těšíme se, že v tomto příjemném klubu zahrajeme spolu se znojemským duem Tana, které tvoří Martin Škorpík a Zuzka Křížová. Hrajeme autorskou hudbu stylově na pomezí folkrocku inspirovaného latinskoamerickou hudbou.

Více

Kali koncert vstup 18+

Datum konání
Typ

★ KRÁL ČESKO-SLOVENSKÉ SCÉNY ★ • Interpret kterého jsme přinesli před devíti lety jako první v regionu • Interpret kterého máte rádi každým rokem více a více • Interpret kterého Vám přinášíme exkluzivní každý rok • Interpret kterého milují skoro všechny generace • Interpret jehož skladby si zpívá každý • Interpret kterého nikdy neobešla pokora a respekt • Dámy a pánové, přichází KALI, který má rád tento region Vás přijde osobně pozdravit svým live koncertem 2. Listopadu ! ! !

Více

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

Místo
Jana Šoupala 137, Vyškov-Město, 68201 Vyškov
Datum konání

Společenství Josefa Zezulky Vás zve na setkání s biotronikou, v rámci Duchovní univerzity Bytí. Přednáší Tomáš Pfeiffer, který je připraven se s Vámi podělit o poznání a cestu života, kterou přijal jako žák tvůrce biotroniky a přinašeče, pana Josefa Zezulky. Témata přednášek určují návštěvníci sami, a to svými dotazy. Tyto se mohou týkat velmi rozmanitých oblastí života. Vstupné je dobrovolné. Na závěr přednášek proběhne biotronický duchovní obřad. BIOVID TV – internetová televize – Zveme Vás k živému vysílání z pondělních a pátečních přednášek Univerzity Bytí v Praze na http://www.dub.cz/biovid-tv/

Více

20. 10. Vendelín

Zítra: Brigita

Návštěvnost stránek

127927